Szanowni Państwo

Wychodząc naprzeciw zapotrzebowaniu oraz mając na uwadze wygodę klientów uruchomiliśmy e-laboratorium. Dzięki tej usłudze w wygodny oraz prosty i przyjemny sposób możecie przesłać do nas nie wychodząc z domu swoje zdjęcia do wywołania. Na każdym etapie realizacji zlecenia będziecie informowani o jego statusie drogą mailową

Zdjęcia do wywołania należy wysłać do e-laboratorium przy pomocy prostej aplikacji, którą prosimy pobrać klikając na odnośnik APLIKACJA oraz uruchomić na swoim komputerze. Aplikacja jest całkowicie bezpłatna. W celu poprawnego wysłania zdjęć konieczne jest w aplikacji na stronie gdzie wybieracie Pańswo sposób odbioru oraz formę zapłaty - zaakceptowanie REGULAMINU.

Pierwsze logowanie do aplikacji należy wykonać korzystając z przycisku NOWY UŻYTKOWNIK, przy każdym kolejnym korzystaniu z serwisu należy logować się przy pomocy loginu i hasła podanego podczas pierwszego korzystania z aplikacji. Natomiast pole kod promocji jeśli korzystacie Państwo z CENNIKA standartowego należy pozostawić puste, jeśli chcielibyście skorzystać z promocji należy wpisać kod który będzie każdorazowo podawany przy nazwie CENNIKA promocyjnego na naszej stronie.

Zlecenia pochodzące z poza obszaru RP lub wysyłkę zdjęć poza granicę RP do krajów EU realizujemy wyłącznie po dokonaniu płatności za usługę. W tym celu należy wybrać opcję płatności -wysyłka zagraniczna priorytet EU (przedpłata), wysyłka krajowa -zwykła lub priorytet (przedpłata) ewentualnie odbiór osobisty (przedpłata} Jeśli adres wysyłki jest inny niż podany w danych kontaktowych należy to uwzględnić w rubryce -uwagi - w trakcie wysyłania zdjęć do laboratorium Nie realizujemy wysyłki poza obszar EU

Co zyskujecie:

Po pierwsze - oszczędzacie czas, bowiem jeśli wybierzecie formę odbioru WYSYŁKA otrzymacie gotowe zdjęcia prosto do domu, natomiast jeśli zechcecie odebrać swoje zdjęcia osobiście to ograniczacie się do jednej wizyty w laboratorium tylko w celu odebrania zlecenia w momencie gdy zostaniecie poinformowani przez nasz serwis, że wasze zlecenie zostało zrealizowane i czeka na odbiór.

Po drugie - sami przygotowujecie zdjęcia do kopiowania w sposób który najbardziej wam odpowiada i jest zgodny z waszymi wymogami oraz oczekiwaniami (kadrowanie, redukcja czerwonych oczu, korekcja barw - tylko dla osób posiadających dobrze skalibrowany monitor)

Po trzecie - oszczędzacie pieniądze bowiem zdjęcia z e-laboratorium są znacznie tańsze

W przypadku jakichkolwiek wątpliwości, pytań lub problemów prosimy o kontakt z Nami